Projekty

Hlavní slova, která mají vystihovat tento prostor jsou bezpečí, vřelost, pohoda a uvolnění.

V nájemním bytě jsme si museli poradit s stávající podlahou a kuchyní a k tomu citlivě navrhnout interiér, který bude splňovat sny a potřeby klientů. 
Dveře zde byly původně tmavě hnědé, ale protože to prostoru opravdu hodně pomůže, rozhodli jsme, že je nechápe fólií polepit na bílo. 

Od začátku jsem pracovala se stávající pohovkou, kterou už klienti mají a která se nám myslím dobře podařila zakomponovat do prostoru jak dispozičně tak barevně a tvoří příjemný kontrast k jemné tapetě. Prostor oživí a dodává mu dynamiku, což vyjadřuje i dynamickou povahu klientky. 

Nové vybavení jsem volili finančně nenáročné a takové, aby bylo variabilní a dalo se přemístit v případě budoucího stěhování. 
Komodu pod TV jsme tedy sestavili z Ikea Besta. Do chodby jsme pak umístili skříně Ikea Pax a botník Ikea Ställ.

Barvy a materiály následně vychází z tapety – přírodní béžovo-růžová a k tomu jsou vybrané přírodní doplňky.

Úkolem u tohoto pokojíku bylo vytvořit hravý a praktický prostor pro dva malé kloučky, kteří zanedlouho půjdou do školy a jelikož oba milují dinosaury, téma pokoje bylo od začátku jasné :).

Tento pokoj se nachází v nájemním bytě a bylo nutné se zde tedy vypořádat se stávající podlahou a skloubit k tomu patrovou postel a psací stůl, který už klienti měli z předchozího bydlení. 

Ostatní nové vybavení jsem navrhovala tak, aby se v případě budoucího stěhování dalo přemístit. 

Dominantou pokoje je tapeta za psacím stolem. Z této tapety vychází pak i zelená barva laku, kterou se budou lakovat židle a knihovna. Knihovnu jsme volili Ikea Ivar. Je finančně nenáročná a velmi variabilní. Navíc ji mám vyzkoušenou, že unese opravdu mnoho.

Za patrovou postelí se nám podařilo vytvořit tématickou „zašívárnu“, kde si kloučci mohou číst, hrát a malovat na tabulovou stěnu, kterou jsme nakonec přidali místo zeleného závěsu. 

Hravost, radost, pohoda…. To jsou slova, která měla vystihnou tyto prostory.
Rodinný dům se nachází na vesnici v jehož blízkosti jsou louky, pole, lesy a toto se mělo propsat i do interiéru. 
Základem a dominantou je dřevěná dubová podlaha a nábytek v kombinacI s šedou betonovou stěrkou a betonovými doplňky
Akcentem jsou pak žluté a modré doplňky.

Hravým prvkem zde má být patchworkový obklad na zdi v kuchyni spolu se žlutou digestoří a žlutou dřezovou baterií.

Zajímavostí je zde určitě schovaná televize vedle krbu, na kterou jsme zde nechtěli upozorňovat a také snídaňový koutek, kde jsou umístěné hlavní spotřebiče, který se dá zavřít a spotřebiče tedy nikde ´´nestraší na lince. 

Slova, která měla vystihnout tento prostor jsou …upřímnost, hojnost a bezpečí.

Kancelář jsem navrhovala pro mladou podnikatelku, která podniká ve finančním poradenství. 

Bylo zde úkolem propojit korporátní barvy firmy spolu se stylem klientky a zachovat přitom i historického ducha domu.
Interiér má působit elegantně, důstojně a zároveň i útulně a neformálně.

Celý prostor je tvořen dvěma místnostmi. Přední místnost bude vybavená pro setkávání s klienty. Bude zde prostor s pracovním stolem, prostor zádveří se zrcadlem a prostor pro odpočinek a čtení s pohovkou, kusovým kobercem a puffy. Dále by zde klientka chtěla vytvořit prostor pro vystavení oblíbených knih a citátů.

Zadní místnost bude poté sloužit jako zázemí pro klientku a její kolegy. Bude se zde nacházet malá kuchyňská linka, archivační skříně a místo pro pracovní stoly. Místnost bude doplněna o metrážový koberec a dlouhé závěsy, které prostor zútulní.

V tomto zrekonstruovaném domečku si postupně tvoří domov mladá rodina.

Úkolem bylo zařídit obývací část s jídelnou a ložnici.
Hlavní materiály jsou zde dubová podlaha, šedá stěrka na stěnách a bílá výmalba. Jako akcent jsou zde použité černé prvky a jemné přírodní doplňky.

Díky přírodním doplňkům a např. vlněnému koberci či pletené dece působí interiér i přes svůj minimalismus útulně. 

U návrhu tohoto dětského pokoje bylo hlavním úkolem co nejlépe rozvrhnout úložný systém tak, aby se vešlo vše potřebné a pokoj zároveň působil vzdušně a měl co nejvíce volné podlahové plochy pro tančení a hraní.

Díky vyvýšené posteli se podařilo zakomponovat i požadavek na výsuvné lůžko pro kamarády. Dále se zde umístily i výsuvy na uložení oblečení a dětská skrýš, která se později může proměnit v další úložné prostory dle potřeby.

Nábytek je laděný do bílé barvy či dřevodekoru dle stávající podlahy. Tato kombinace se dá poté lehce upravovat dle aktuálního stylu své obyvatelky.

V tomto rodinném domečku bylo úkolem navrhnout spojený obytný prostor s jídelnou a kuchyní.

Klienti zde chtěli skloubit přírodu, ke které mají velmi blízko s lehkou elegancí. 
Dispozičně jsme zde otočili kuchyni s jídelnou.

Pokojík má být pro dva kloučky, útulný a hravý s dostatkem volné plochy pro hraní.  Hlavní dominantou je tapeta s motivem safari a džunle. K dubové podlaze je pak laděný i nábytek v podobném dřevodekoru a zelené a bílé barvě.

Pokud by bylo v průběhu času třeba, může se pod postýlku přidat úložný prostor na hračky či na oblečení.
V současné době, kdy jsou děti malé je u okna daný menší dětský stoleček na malování, který později nahradí psacím stolem.

Klid, pohoda, bezpečí …. to jsou tři slova, která měla vystihnout tuto ložnici laděnou do lesních tonů, které korespondují i s okolím domu.
Zároveň zde byl požadavek na nízkonákladové zařízení prostoru. Proto jsme se soustředili na nábytek z Ikea, který je do určité části dosti variabilní a s trochou zručnosti se dá takto hezky přizpůsobit do pokoje.

Úkolem v tomto projektu bylo vytvořit funkční dětský pokoj pro dvě malé holčičky, kde by měli cítit radost, lásku, klid a bezpečí.

Pokoj se nachází v rodinném domě na vesnici. V blízkosti domu se nachází louka a les a motiv této přírody měl být zakomponován do pokoje spolu s lehce princeznovskou náladou.

V pokoji jsou navržené zóny – spací, čtecí, úložná a hrací. Hrací zóna se později může upravit a přidat k ní velký pracovní stůl. 

Základ pokoje tvoří buková podlaha a bílý nábytek v lehkém vintage stylu, který se dá snadno upravit se stylem rostoucích holčiček.
Celé je to doplněné o látky a doplňky ve starorůžové a tmavě zelené barvě.

Hlavní dominantou pokoje jsou postýlky s nebesy a světýlky. Nebesa mají zútulnit pokoj a světýlka vytváří příjemné náladové večerní osvětlení.

Hravost, radost, pohoda…. To jsou slova, která měla vystihnou tyto prostory.
Rodinný dům se nachází na vesnici v jehož blízkosti jsou louky, pole, lesy a toto se mělo propsat i do interiéru. 
Základem a dominantou je dřevěná dubová podlaha a nábytek v kombinacI s šedou betonovou stěrkou a betonovými doplňky
Akcentem jsou pak žluté a modré doplňky.

Hravým prvkem zde má být patchworkový obklad na zdi v kuchyni spolu se žlutou digestoří a žlutou dřezovou baterií.

Zajímavostí je zde určitě schovaná televize vedle krbu, na kterou jsme zde nechtěli upozorňovat a také snídaňový koutek, kde jsou umístěné hlavní spotřebiče, který se dá zavřít a spotřebiče tedy nikde ´´nestraší na lince. 

Před a po