Kdo jsem

Jmenuji se Iveta Mironiuková

Jsem stavební inženýrka a bytová architektka. Navrhuji interiéry, které jsou zrcadlem vaší jedinečnosti a současně splňují všechny praktické a funkční požadavky pro každodenní pohodlí. 

Vystudovala jsem stavební fakultu na VUT v Brně a poté jsem působila v architektonickém ateliéru, kde jsme projektovali rodinné domy.

Moje srdcová záležitost byl ale vždy interiérový design, ten magický proces, který proměňuje běžné prostory na místa plná života a pohody.

Po absolvování kurzu o interiérovém designu jsem se pustila do práce s plným nasazením. 
Interiérům se věnuji již pátým rokem a z toho jsem více jak dva roky spolupracovala se studiem Martina Design, kde jsem získávala cenné zkušenosti při navrhování, projektování a realizaci interiérů.

Každý nový projekt mi umožňuje lépe porozumět tomu, jak prostor ve kterém žijeme, může ovlivnit naše každodenní životy.

Pomůžu vám vytvořit domov, ve kterém se budete cítit skvěle.

Rozumím, že každý z nás má jinou představu o tom, co to znamená. Proto je pro mě důležité naslouchat vašim přáním a představám, abychom společně mohli vytvořit prostor, který je odrazem vaší osobnosti a zároveň splňuje všechny funkční a praktické potřeby.

Pokud sníte o domově, kde každý koutek odráží vaše já a přináší vám radost, jsem tady právě pro vás.

S láskou a péčí vám pomohu proměnit vaše sny v realitu, krok za krokem, až do okamžiku, kdy se otevřou dveře do vašeho nového domova.

Pojďme společně vytvořit nejen krásný, ale i funkční prostor, který vás bude každý den podporovat a inspirovat k lepšímu životu.